fbpx

Job Offers

Please send your CV on hello@ges-it.com.pl

Poszukujemy Software Engineera. Firma działa w obszarze fintech, ma własną platformę do wymiany walut, przelewów zagranicznych.
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 brutto na UoP lub netto na B2B + VAT

Wymagania:
– Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu oraz utrzymaniu aplikacji oraz systemów ze strony backendu – Dobrze znasz lub chcesz poznać Ruby, Node.js, Python
– Bardzo dobrze znasz środowisko i narzędzia Linux
Stack: Ruby, Node.js, TypeScript, CoffeeScript, JavaScript, Python, Docker, Linux, Git, PostgreSQL

Zakres obowiązków:
– Rozwój warstwy komunikacji z bankami, systemami płatności, firmami trzecimi
– Tworzenie oraz utrzymanie kodu
– Tworzenie wewnętrznego API

Co oferuje firma:
– Pracę zdalną w 100%
– Możliwość awansu
– Multisport
– Indywidualny budżet szkoleniowy
– Wybór sprzętu (PC/Mac)
– Zniżki na produkty firmowe
– Lekcje języka angielskiego
– Opieka medyczna indywidualna (+rodzinna) oraz ubezpieczenie
– Imprezy, wyjazdy integracyjne
– Elastyczny godziny pracy

Zapraszamy do aplikowania, kontaktu oraz zadawania pytań na hello@ges-it.com.pl

Poszukujemy Node.js/TypeScript Software Engineera. Firma działa w obszarze fintech, ma własną platformę do wymiany walut, przelewów zagranicznych.
Wynagrodzenie: 9 000 – 14 000 brutto na UoP lub netto na B2B + VAT

Wymagania:
– Min. 3 letnie doświadczenie w tworzeniu oraz utrzymaniu aplikacji oraz systemów ze strony backendu
– komercyjne doświadczenie z Node.js/TypeScript
– bardzo dobra znajomość Git
– bardzo dobra znajomość Linux

Czym będziesz zajmować się :
– rozwój backendu produktu opartego o mikroserwisy
– wprowadzenie nowych funkcji do serwisu
– rozwojem całego produktu poprzez ulepszenie istniejących rozwiązań

– 100% pracę zdalną lub w biurze w Poznaniu do wyboru
– indywidualny budżet szkoleniowy
– wybór sprzętu (PC/Mac)
– zniżki na produkty firmowe
– lekcje języka angielskiego
– opieka medyczna indywidualna (+rodzinna) oraz ubezpieczenie
– elastyczny godziny pracy

Zapraszamy do aplikowania, kontaktu oraz zadawania pytań  na hello@ges-it.com.pl

Location

Lindleya Str. 16
Poland, Warsaw, 02-013

Working hours

08:00 – 18.00
Monday – Friday

Contact us

Phone: +48 883 582 331
Email: hello@ges-it.com.pl