fbpx

Dlaczego warto współpracować z jedną agencją HR przy rekrutacji w IT?

Wiele dużych firm korzysta z pomocy agencji w procesach rekrutacyjnych. Dziś przedstawimy kilka argumentów za tym, że warto korzystać z usługi jednej, sprawdzonej firmy, a nie kilku na raz.

Po pierwsze – kiedy kilka agencji prowadzi rekrutacje na jedno stanowisko, to często kontaktują się oni z tymi samymi kandydatami. Wprowadza to chaos wśród kandydatów i może spowodować zniechęcenie ich do pracy w danej firmie.

Po drugie – każda agencja pracuje w swoich tempie. Korzystając z jednej, zapewniasz kandydatom nie tylko klarowność sytuacji, ale także szybki feedback. Dzięki temu rekrutacja przebiega szybciej i efektywniej.

Po trzecie – kiedy na jedno stanowisko rekrutację prowadzi kilka agencji, to zdarza się, że potencjalni kandydaci bardzo długo nie otrzymują odpowiedzi i często w tym czasie przyjmują oferty pracy od innych, konkurencyjnych firm.

Wszystkie wspomniane powyżej sytuacje mogą źle wpłynąć na wizerunek pracodawcy. A przecież nie po to korzysta się z agencji HR, aby zdegradować swój Employer Branding. Dlatego właśnie warto korzystać z usług jednej, sprawdzonej agencji rekrutacyjnej, która wyręczy nas w procesie rekrutacji i pomoże dotrzeć do najlepszych kandydatów.

Lokalizacja

ul. Lindleya  16 
Polska, Warszawa, 02-013

Robocze godziny

08:00 AM – 18.00 PM
Poniedziałek – Piątek 

Kontakt z nami

Mobilny : +48 883 582 331
Email: hello@ges-it.com.pl