Zadbamy o Twoją rekrutację IT

O nas

GES IT to międzynarodowa agencja rekrutacyjna IT z siedzibą w Warszawie. Pomagamy firmom produktowym i start-upom w zatrudnianiu najlepszych pracowników IT. Poszukujemy przyszłych pracowników w oparciu o informacje na temat firmy, stanowiska, produktu oraz kultury organizacyjnej naszych klientów

Świadczymy usługi rekrutacji IT
  • Rekrutacja IT w Polsce
  • Rekrutacja IT w UE
  • Rekrutacja IT w EE
  • Rekrutacja IT z relokacją
  • IT outstaffing

C-level

CTO, CIO, CPO, Head of Engineering, VP.
  •  

Tech

Front-end developer, Back-end developer, Data Engineer, QA, Data Scientist, AI Engineer, MLops Engineer, Machine Learning Engineer, Computer Vision Engineer, DevOps Engineer, Mobile Developer, Cloud Engineer, Security Engineer, Solutions Architect.
  •  

Product

Product Manager, Product Analyst, Data Analyst, UX/U Designer, Product Owner, Scrum Master.
  •  

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Oczywiście, mamy doświadczenie we wspieraniu firm, które mają zamiar otworzyć biura zarówno w Polsce, jak i na rynkach wschodnich.
Wiemy, że jako pracodawca oczekujesz odpowiedzialności i staranności, która cechować będzie każdego pracownika dołączającego do firmy. Jesteśmy gotowi znaleźć takich pracowników.

Tak, często oferujemy success fee, ale nie wykluczamy możliwości otrzymania przedpłaty za niestandardowe przypadki, które wiążą się z dodatkowym ryzykiem. O takiej sytuacji informujemy naszych klientów niezwłocznie przed podpisaniem umowy.

Tak, każdy klient otrzyma możliwość wyboru pomiędzy umową z gwarancją i bez gwarancji. Dostosujemy się do przedstawionych oczekiwań.

Tak, zrealizowaliśmy setki rekrutacji z relokacją specjalistów z rynków wschodnich do krajów UE (jak również na terenie UE).

Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w kwestiach legalnego pobytu kandydatów.

Nasi klienci otrzymują od nas profile pierwszych kandydatów w ciągu 7-10 dni od momentu podpisania umowy.

Zazwyczaj proces rekrutacyjny zamykamy w ciągu 3-4 tygodni (ze wszystkimi formalnościami), choć udawało się nam finalizować rekrutację w ciągu tygodnia.

Konsultujemy z naszymi klientami scenariusz potencjalnych trudnych sytuacji, podpowiadamy np., co zrobić, gdy kandydat przyjmie ofertę innej firmy z powodu długiego procesu.

Znajdziemy specjalistów IT na każde stanowisko, zaznajomionych z każdą technologią.

Posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników na różnych poziomach, np. CTO, CIO, a także na stanowiska Staff Software Engineer, Head of Engineer, VP.

Skontaktuj się z nami!

Robocze godziny:
08:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

Lokalizacja​: Warszawa, ul. Lindleya 16, 02-013

Email: hello@ges-it.com.pl

© GES IT 2021, all rights reserved.